Man jāatzīstas, ka esmu kļuvis par Edgara Cīruļa fanu. Iemesli šādai pozīcijai ir vairāki: «Equanimity trio» spēlētā mūzika, Tallinas ielā noklausītā Cīruļa lekcija par klausīšanos un mūziķa sniegtās lieliskās kompozīcijas Jāņa Rubika ierakstam «Salaspils Live». Edgars Cīrulis ir apdāvināts muzikālo ideju atradējs. Viņš atrod klavierfaktūras un motīvus, kas paši par sevi ir interesanti, kas ļauj dažādi paraudzīties, saklausīt pavadījuma un solista lomu dinamiku. (Dāvis Enģelis - priekš jazzin.lv)
Esmu dzimis Rīgā, Latvijā - 1996. gadā. Mana ģimene vienmēr ir bijusi dziļi saistīta ar mūziku, un no viņiem esmu iemantojis tieksmi uz skaņradi. Es uzaugu klausoties Pat Metheny, dejojot pie Yes un Genesis un izbaudot garus ģimenes ceļojumus ar dažādiem ECM ierakstiem, kas nodrošināja muzikālo fonu.
Klavierstundas sāku 6 gadu vecumā. Sākumā izzināju klasiskās mūzikas pasauli un nedaudz improvizēju, kad skaņdarbi kas bija jāmācās man bija par garlaicīgu. Viena no manām labākajām skolotājām bija vecmāmiņa Vija Cīrule, kura man parādīja muzicēšanas jautrību un iespēju tajā atrast unikālu pašizpausmi.
Divi no maniem lieliskākajiem skolotājiem ir bijuši Raimonds Petrauskis un Sorens Molers, abi paplašinot manu skatījumu uz mūziku. Viņi vienmēr mani iedvesmoja komponēt un skatīties tālāk par acīmredzamo. Mūzikas izglītību pabeidzu Olborgas Karaliskajā mūzikas akadēmijā Dānijā, kur satiku divus savus tuvākos draugus mūzikā – Albertu Reinholdu Østergārdu (DK) un Federiko Nelsonu Fioravanti (ITA).
Uzstājoties gan Latvijā, gan ārzemēs, man ir paveicies satikties ar dažiem no izcilākajiem mūziķiem: Marku Dreseru (ASV), Pablo Heldu (GER), Aināru Rubiķi, Andreju Osokinu, Artu Jēkabsoni, Beāti Zviedri, Džuljenu Masmondetu (FR), Olgu Dreģi, Matīsu Čudaru, un citiem.
Mana mūzika vienmēr ir bijusi starp žanriem un idiomām. Es nekad neesmu pilnībā identificējies ar vienu mūzikas virzienu, tāpēc sekoju savai ausij, kur vien ved manas intereses. Kā ansambļa vadītājs esmu ierakstījis divus pilnmetrāžas albumus: "Ainavisti" un "Aisma", kas rakstīti netradicionāliem ansambļiem. Bez saviem projektiem arī komponēju un aranžēju mūziku dažādiem ansambļiem un notikumiem. Pēdējā laikā sadarbojos ar basistu un komponistu Jāni Rubiku, ar kuru esam rakstījuši un aranžējuši mūziku Džeza trio un Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim.
2020. gadā tiku nominēts kā “Gada jaunais mākslinieks” Lielajai Mūzikas Balvai. Mēs ar sievu Kristīni Cīruli uzsākām savu dziesminieku projektu "Sapņu Teicējs" (“Dream Teller”), kurā eksperimentējam ar tekstu un mūziku indie-folk idiomā. 2022. gadā izdevām savu debijas albumu "A Dream We Didn't Know About".
No 2022. gada esmu Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra podkāsta vadītājs, kurā intervēju mūziķus, komponistus, diriģentus un dažādus citus radošus cilvēkus Latvijā. Esmu arī koncersērijas “Atmosfēras” kurators koncertzālē “Gors”, kur aicinu komponistus/improvizētājus dalīties ar savu mūziku un prasmēm (Pablo Held, Līva Dumpe, Sam Amidon, Fuensanta Mendez).